• Hakkımızda

    Ekşi Bilişim & Tasarım Güvenlik Yazılım ve Danışmanlık Hizmetleri

Ekşi Bilişim & Tasarım Olarak;

Yazılım, Web Tasarımı, Güvenlik Sistemleri, Bilişim ve Bilgisayar Sektörlerinde, Başta Kdz. Ereğli / Zonguldak Olmak Üzere Batı Karadeniz Bölgesinde Hizmetler Sunuyoruz...

 

Firmamız, 2006 yılında bilişim sektörüne merhaba demiştir. Bilgisayar Satış, Teknik destek, Güvenlik sistemleri, Ticari yazılım otomasyon sistemlerinin yanı sıra, müşterilerine 2007 yılı itibari ile web tasarımı başta olmak üzere grafik tasarım, kurumsal kimlik çalışmaları ve matbaa sektörlerinde hizmet vermeye başlamıştır.

 

Gelişim içinde olan firmamız bu güne kadar bilinçli bir şekilde büyüyerek merkez Kdz.Ereğli / ZONGULDAK olmak üzere Batı Karadeniz bölgesinde bir çok saygın firmayı müşteri portföyüne dahil etmiş ve haklı olarak Batı Karadeniz bölgesinin güvenilir firmaları arasında yerini almıştır.

Firmamız, donanımdan yazılıma, işletimden teknik hizmetlere, danışmanlıktan özel uygulamalara, güvenlik sistemlerinden personel kontrol sistemlerine, web tasarımından 3D animasyon reklamlarına, logo tasarımından mültimedya cd-katalog tasarımına kadar tüm bilişim ve tasarım ihtiyaçlarını karşılamak ve müşterisi için en uygun çözümleri oluşturmak üzere faaliyet göstermektedir.

 

Başarının kalite, bilgi, özveri, çözüm, güven, dürüst hizmet ve müşteri memnuniyetinden oluşan bir bütün olduğu görüşünde olan firmamız, Firmanızı kendi firmasıymış gibi benimseyerek ihtiyaçlarınıza en uygun çözümler sunmak, firmanızın maliyetlerini ve zamanını tasarruflu bir şekilde kullanmanıza yardımcı olmak için sizinle çalışan bir iş ortağı olacaktır.

Ahmet EKŞİ      
Bilgisayar Mühendisi